فابریکه دواسازی اویسن فارما

Avison Pharma - Herat
  • 38 تعداد بیننده گان

معلومات در باره فابریکه دواسازی اویسن فارما

شماره ثبت و راجستر : KBL-01101-F

شرکت تولیدی داروسازی اویسون فارما AVISON PHARMA

شرکت تولیدی داروی آویسون در سال 2004 تأسیس شد، این اولین شرکت داروسازی در منطقه غرب افغانستان است و به سرعت رشد کرده و به یکی از بزرگترین شرکت های تولید دارو در افغانستان تبدیل شده است. این شرکت توسط گروهی از متخصصان داروسازی و مدیران ارشد رهبری می‌شود که تجربه بالایی در این زمینه دارند و اشتیاق قوی برای برتری دارند، و قاطعانه متعهد هستند که تنها بهترین محصولات و فقط محصولاتی را ارائه کنند که از ارزیابی‌های دقیق کیفیت داخلی ما فراتر می‌روند. با همکاری گروهی از شیمیدانان و کارکنان داروساز و دپارتمان آزمایشگاه های استاندارد خود. آویسون فارما یک تنظیم کننده روند استانداردهای GMP بوده و یکی از شرکت های در حال رشد در صنعت داروسازی افغانستان است.
آویسون فارما مجوز فعالیت خود را در سال 2004 از وزارت صحت عامه جمهوری اسلامی افغانستان دریافت کرده و تحت گواهی آژانس حمایت از سرمایه گذاری افغانستان (AISA) فعالیت می کند.
همانطور که Avison Pharma به طور استراتژیک برای رشد با سه مرحله (سه فاز) با شروع از فاز شماره یک برنامه ریزی کرد. فاز 1: Avison Pharma فعالیت کامل خود را در سال 2011 از فاز اول با بخش کنترل کیفیت استاندارد بین المللی شامل دو آزمایشگاه مجزای میکروبیولوژی و شیمی، چهار خط تولید (خط اول، شربت و سوسپانسیون خوراکی، خط دوم، قطره، خط سوم، محلول های آنتی سپتیک خط چهارم پمادها) که قادر به تولید کلیه سوسپانسیون های خوراکی، محلول های ضد عفونی کننده و لوازم بهداشتی هستند. در سال 2016 به سرعت به 40 محصول رسید و تعداد محصولات خود را تا رسیدن به برنامه هدف خود افزایش خواهد داد.
فاز 2: این فاز برای تولید قرص و کپسول برای نیاز مردم طراحی شده است و به زودی تولید خود را آغاز خواهد کرد. فاز سوم: هدف ما تامین نیازهای مردم و جامعه پزشکی خود با تولید انواع آمپول ها و ویال هایی است که یکی از نیازهای اصلی و اساسی ما در کشور می باشد و این امر محقق نخواهد شد مگر با کمک مستمر مردم و جامعه پزشکی که همیشه شریک ما بوده اند.

درباره شرکت
شرکت تولیدی داروی آویسون در سال 2004 تأسیس شد، این اولین شرکت داروسازی در منطقه غرب افغانستان است و به سرعت رشد کرده و به یکی از بزرگترین شرکت های تولید دارو در افغانستان تبدیل شده است. این شرکت توسط گروهی از متخصصان داروسازی و مدیران ارشد رهبری می‌شود که تجربه بالایی در این زمینه دارند و اشتیاق زیادی برای برتری دارند.

 

0  تعداد نظریات

نظریات خود را در زیر بنویسید

برای نوشتن نظریات، لطفا وارد حساب تان شوید.